Hyundai STARIA отримала нагороду “Кращі автомобілі” від німецького професійного журналу Auto motor und sport. Модель зайняла перше місце в категорії  “Мікроавтобус – імпорт”. 

Всього в опитуванні взяли участь 101 550 читачів, які проголосували за понад 422 автомобілі у 13 категоріях. Цього року у STARIA  було 15 конкурентів, що зробило перемогу ще вагомішою.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

“Отримання нагороди одразу після старту продажів STARIA минулого року стало приємним сюрпризом. Це перетворився на стимул для всієї команди повторити цей великий успіх”, – сказав Юрген Келлер, Керуючий директор Hyundai Motor Deutschland GmbH. “Те, що STARIA змогла стати найкращого серед відомих конкурентів багато говорить як про Hyundai, так і про якість його продукції”. “Ми пишаємося, що отримуємо цю нагороду другий рік поспіль. Це є яскравим свідченням того, що наша MPV пропозиція залишається найконкурентнішою на німецькому ринку”.

Футуристичний дизайн у поєднанні з ексклюзивним обладнанням та переднім/ повним приводом.

Надзвичайно футуристичний, обтічний зовнішній дизайн STARIA використовує мінімалістичні лінії для максимального візуального ефекту. Атмосфера космічного корабля перегукується з великими панорамними вікнами автомобіля та лініями на кузові, що підкреслює відкритість інтер’єру.

Основними чеснотами STARIA довжиною у 5,25 метра є комфорт, технологічність та місткість. Окрім привабливого дизайну, STARIA має багато функцій, які розраховані на подорожі для сім’ї. За допомогою інформаційно-розважальної системи, усі пасажири можуть спілкуватися через систему гучного зв’язку, а аудіосистема Bose з дванадцятьма динаміками забезпечує всеохопний та високоякісний звук. Як і в кожному Hyundai, у STARIA приділено велике значення безпеці пасажирів. 


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567