Привабливі ціни на оригінальні аксесуари для автомобілів Hyundai


Офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, компанія «Хюндай Мотор Україна», пропонує власникам моделей цієї марки привнести «родзинку» в зовнішній вигляд або оздоблення салону за допомогою оригінальних аксесуарів. Тільки з 2 квітня по 4 травня 2018 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні діє спеціальна вигідна пропозиція на фірмові аксесуари.

Спеціальна пропозиція* діє на аксесуари для моделей i10, i20, i30 (GD і PD), i40 (VF), Elantra (AD), Tucson (TL), ix35 (LM), Santa Fe (DM), Grand Santa Fe (NC) та IONIQ. В період дії акції покупці зможуть придбати зі знижкою від 5% до 10% аксесуари таких категорій:

  • Стиль: світлодіодне підсвічування простору для ніг, світлодіодне підсвічування дверей, накладки порогів, накладки дверей;
  • Захист: комплект бризковиків, килимки салону і багажника;
  • Транспортування: кріплення для велосипедів, сталевий багажник на дах, обмежувачі багажного простору;
  • Колісні диски.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

 

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

*Пропозиція діє до 4 травня 2018 року у всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 2.04.2018 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.