Не забуваємо: основні речі, які не варто залишати в автомобілі під час спеки


Автомобілі вже давно стали нашими помічниками і компаньйонами, без яких ми не мислимо своє життя. Тепер ми перебуваємо в машині іноді довше, ніж удома. І цьому сприяє еволюція сучасних машин. Адже вони в порівнянні зі старими стали просторіше, комфортніше, безпечніше і т. Д. Проте це не означає, що ви можете залишати в них все, що завгодно.

 По-перше, ви повинні тримати свій автомобіль в повній чистоті. Особливо в літній сезон, коли сонце готове розплавити ваш автомобіль. Адже коли ви залишаєте машину на сонці, температура в закритому салоні зростає, перетворюючи її на подобу духовки. Саме тому ви повинні думати, що можна залишати в машині, а що не можна, оскільки висока температура в салоні і прямі сонячні промені, що потрапляють в салон через вікно, можуть розплавити залишені в машині речі.

Ми склали для вас список речей, які ви не повинні залишати в своєму автомобілі. Отже, поїхали!

Не залишайте напої всередині вашої машини

Ні в якому разі не залишайте в машині пластикові пляшки з напоями. Особливо в жарку пору року. Чи знаєте ви, що це небезпечно для вашого здоров'я і здоров'я ваших пасажирів?  Так, дослідження, проведене Університетом Флориди, показало, що пластикові пляшки з водою під впливом тепла виділяють хімічну речовину BPA, або бісфенол А.

 Цей бісфенол А несе потенційну загрозу здоров'ю людини. Особливо для водіїв, які залишають в салоні автомобіля пластикові пляшки з водою, яку вони п'ють під час поїздок. Але зберігати пляшки з напоями можна не тільки в літню пору. Також небажано довго тримати в салоні пластикові пляшки і в зимовий час, оскільки під час тривалих поїздок салон машини добре прогрівається від грубки, в результаті чого під впливом тепла пластикова тара також починає виділяти небезпечна речовина ВРА / бісфенол А. Крім того при впливі тепла пластикова пляшка виділяє похідні бензолу. Це небезпечні канцерогени. 

Для напоїв в машині краще використовувати або скляну тару, або пляшки з нержавіючої сталі. Це прекрасна альтернатива небезпечним пластикових пляшках. Сталева тара тримає також воду прохолодною, не кажучи вже про те, що подібна тара більш екологічно чиста.

Не кожен харчовий продукт може зберігатися в вашому автомобілі

Іноді зручно брати з собою в поїздку закуски, щоб перекусити під час водіння. Особливо якщо ви їдете по дорозі, на якій ніде зупинитися для перерви.

 Ні в якому разі не залишайте в машині сир, гарячу їжу і будь-які продукти, які повинні зберігатися тільки в холодильнику. У тому числі не радимо вам зберігати і деякі продукти, які в домашніх умовах можна не тримати в холодильнику. Наприклад, шоколадні батончики і цукерки в жаркому салоні можуть швидко почати танути. Якщо вам обов'язково потрібно перекусити в дорозі, то візьміть з собою краще крекери, горіхи та інші тверді закуски, які можуть легко витримати спеку.

Не залишайте речі в машині, які ви використовуєте в тренажерному залі або в басейні

Немає нічого поганого в тому, що ви ходите в спортзал. Активною людиною сьогодні бути не тільки корисно, а й модно. Зазвичай, коли ми їдемо на машині в спортзал або в басейн, ми беремо з собою спортивну сумку або рюкзак. Але багато хто з нас часто після тренування залишають спортивні речі в машині. Не робіть цього ні в якому разі, якщо залишаєте сумку або рюкзак в салоні більш ніж на один день. Особливо в літню спеку.  Проблема в тому, що, залишаючи спітнілу одяг в своєму автомобілі на спеці, ви ризикуєте зіпсувати запах в салоні, який буде дуже важко вивести, оскільки компоненти обробки будь-якої машини дуже добре вміють вбирати в себе запахи.

Так що не дивуйтеся, якщо, повернувшись в машину, ви відчуєте в салоні неприємний запах. У тому числі зберігаючи ваші речі зі спортзалу або басейну, ви сприяєте поширенню бактерій по салону.

 Ніколи не тримайте свої косметичні засоби в гарячій машині

Вам не потрібно бути фахівцем, щоб знати, що спекотна погода швидко псує макіяж на обличчі. Ось чому багато жінок тримають в машині чергову пудру і інші косметичні засоби, щоб, діставшись до місця призначення, підправити макіяж. Не можна залишати будь-яку косметику в машині. Особливо в спеку. Справа в тому, що ваш макіяж під впливом тепла може почати працювати проти вас. Якщо ви думаєте, що зберігання косметики в бардачку - це найкраще рішення захистити її від спеки, ви помиляєтеся. Зберігання косметики в цьому місці - це найгірше рішення.

 Чи знаєте ви, що під впливом спеки ваша косметика починає втрачати свої хімічні властивості? Тобто буквально починає псуватися, причому дуже швидко. У підсумку такий макіяж може викликати у вас не тільки сильне роздратування на обличчі, а й навіть призвести до небезпечної алергії.

 

Ну і, звичайно, крім речей ви повинні в першу чергу дбати про безпеку своїх дітей і вихованців. Логічно, що їх залишати в машині також категорично не можна. Це небезпечно!