На модельну лінійку Hyundai i30 встановлені вигідні ціни


Яскравий і динамічний хетчбек Hyundai i30 пропонується в Україні у п’яти комплектаціях, з двома бензиновими двигунами (1.4 та 1.6 літрів) і коробками передач (механічною та автоматичною) на вибір. Спеціальні ціни на цю модель стартують від 498 800 гривень.

Елегантний та вишуканий Hyundai i30 Fastback в Україні доступний у комплектаціях Style та Premium з бензиновим 1.4 літровим турбомотором і роботизованою трансмісією. Спеціальні ціни на цю модель починаються з 659 700 гривень.

 

Практичний і стильний універсал Hyundai i30 Wagon можна придбати у комплектаціях Premium із 1.6-літровим бензиновим мотором, який працює в парі з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Спеціальна ціна по цій моделі становить 633 100 гривень.

Автомобілі модельної лінійки Hyundai i30 можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш докладно про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням https://vn.hyundai.com.ua/hyundai-finance.

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

* Пропозиція діє до 31 серпня 2020 року в усій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна". Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 10.08.2020 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.