В рамках програми MapCare, кожен власник автомобіля Hyundai, обладнаного штатними навігаційними пристроями AVN (виробництва 2010-2020 рр.), може оновити програмне забезпечення (навігаційні карти і системні файли) в офіційному сервісному центрі Hyundai на Липинського.

Оновлення навігації автомобілів Hyundai 2010-2020 року виробництва | Хюндай Мотор Україна - фото 6

MapCare - програма, розроблена міжнародною компанією HERE Technologies (займається розробкою картографічного контенту), на замовлення виробника Hyundai Motor Company для оновлення програмного забезпечення (системних файлів) і навігаційних карт для головних пристроїв Audio-Video-Navigation (AVN) на автомобілях Hyundai.

 

Програма містить файли оновлень для всіх поколінь головних пристроїв AVN - Gen1.x, Gen2.0 та інших, виробництва компаній LG і Mobis (Південна Корея). Файли оновлень доступні як для найперших автомобілів з пристроями AVN (Santa Fe CM F/L 2010 м.р. та IX 35 EL 2010 м.р.), так і для найновіших моделей (Kona OS EV та Santa Fe TM). Оновлення карт охоплюють всю Європу (понад 45 держав), включно з Україною та сусідні країни.

 

Щоб оновити програмне забезпечення головних пристроїв, власники автомобілів Hyundai можуть звернутися до офіційного сервісного центру Hyundai на Липинського.

Вартість процедури оновлення – 120 гривень.

ЗАПИС НА СЕРВІС