2 березня 2021 року відбудеться світова прем’єра абсолютно нового Hyundai BAYON


Компанія Hyundai Motor готується представити свою чергову нову модель – абсолютно новий Hyundai BAYON, світова прем’єра якого запланована на 2 березня поточного року. Модель доповнить ряд автомобілів В-сегменту та стане найкомпактнішим кросовером Hyundai.

Абсолютно новий Hyundai BAYON складе компанію моделям VENUE, KONA, TUCSON та SANTA FE, ставши найновішим учасником популярної SUV лінійки бренду Hyundai. На честь глобального запуску моделі, дев’ять художників з різних куточків Європи створили унікальні витвори мистецтва, на які їх надихнули характерні елементи дизайну нового автомобіля. Частина робіт буде презентована під час світової онлайн-прем'єри, а всі дев’ять робіт будуть представлені в ході кампанії, що буде присвячена виводу моделі на ринок.

Назва моделі BAYON перегукується з містечком Байонна на південному заході Франції. Новий компактний кросовер цілком підходить як для міських поїздок, так і для заміських подорожей. Абсолютно новий BAYON також вирізнятиметься своїм пречудовим дизайном і цілковитим комфортом.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

Виразний та унікальний дизайн

Абсолютно новий BAYON має унікальну зовнішність, тож дизайн моделі безперечно вирізнятиметься на дорозі з-поміж інших автомобілів. Видовжені та вузькі денні ходові вогні, котрі розміщені окремо від фар головного світла, створюють виразну світлову архітектуру моделі. Повітрозабірник на фронтальній частині робить автомобіль візуально ширшим, а масивна решітка радіатора додає моделі впевненого вигляду. Задні ліхтарі поєднані між собою тонкою червоною лінією та мають характерну стрілоподібну форму.

Абсолютно новий BAYON – найновіша модель Hyundai, виконана в дизайнерській стилістиці бренду «Чуттєва спортивність» (Sensuous Sportiness), що поєднує емоційний досвід із інноваційними дизайнерськими рішеннями.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 7

Світова онлайн-прем’єра моделі також представить роботи митців

Приділяючи неабияку увагу дизайну абсолютно нової моделі, Hyundai підійшов творчо і до презентації автомобіля. До співпраці було запрошено дев’ять художників, які створили авторські роботи, натхнені характерними елементами дизайну новинки. В результаті, дев’ять новостворених арт-об’єктів, що підкреслюють різні особливості автомобіля, внесли нову перспективу та підкреслили унікальний дизайн моделі BAYON. Усі дев’ять робіт будуть представлені в цифровій галереї мистецтв, а деякі – безпосередньо в ході онлайн-заходу.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 8

Світова прем’єра абсолютно нового Hyundai BAYON запланована на 11:00 (за київським часом) 2-го березня 2021 року. Запрошуємо приєднатися до заходу за посиланням.