Регламентне техобслуговування автомобілів Hyundai можна пройти після закінчення карантину


 

Всі власники легкових автомобілів Hyundai, у яких дата регламентного ТО припадає на період з 1 березня 2020 року до дати закінчення карантину, яка буде встановлена ​​урядом України або уповноваженими територіальними органами влади, зможуть виконати обов'язкове ТО після закінчення карантину.

При цьому термін, протягом якого клієнту необхідно пройти регламентне ТО, становить 15 календарних днів після офіційної дати завершення карантину. Також слід звернути увагу, що припустимий перепробіг автомобіля не повинен перевищувати 500 км від вказаного у сервісній книжці клієнта.

Подробиці в дилерському центрі Hyundai в місті Кропивницький: вул. Героїв України, 6А, (0522) 36-80-55, (073)2698345

 

«Богдан-Авто Кропивницький» входить до структури компанії «Богдан-Авто Холдинг» – одного з основних операторів автомобільного ринку України. Автоцентр включає в себе мультибрендовий автосалон, який вже понад 10 років представляє в Кіровоградській області автомобілі найвідоміших і надійних виробників. На сьогоднішній день автоцентр «Богдан-Авто Кропивницький» є офіційним дилером бренду Hyundai в м. Кропивницький та Кіровоградській області і надає послуги з продажу та обслуговування автомобілів відповідно до стандартів дилерської мережі.