Компанія Hyundai Motor продовжує нарощувати цінність та збільшувати впливовість бренду. Так, відповідно до рейтингу Interbrand 2021, вартість бренду автовиробника Hyundai Motor, який зайняв 35-е місце у рейтингу 2021, зросла на 6% у порівнянні з минулим роком, склавши 15 мільярдів 200 мільйонів доларів.

Позитивна оцінка Hyundai Motor компанією Interbrand базується на екологічності, орієнтації на електротехнології й інтелектуальні мобільні рішення, рух у напрямку вуглецевої нейтральності до 2045 року та створенню дистанційних каналів продажу, як запобіжного заходу проти COVID -19.

У порівнянні з минулим рейтингом Interbrand, компанія Hyundai Motor вдвічі підвищила рівень електрифікації транспортних засобів, шляхом стрімкого розвитку екосистеми комерційних транспортних засобів з водневими паливними елементами в Китаї та Європі. Щоб досягнути такого прогресу компанія Hyundai Motor представила нову технологію водневих паливних елементів бід брендом HTWO.

Hyundai Motor також випустив власну глобальну електричну модульну платформу (E-GMP) та новий бренд електроавтомобілів IONIQ. Німецький авторитетний автомобільний журнал Autozeitung поставив IONIQ 5 на перше місце у рейтингу компактних кросоверів, попереду багатьох провідних німецьких брендів.

Hyundai Motor також запустила проект будівництва розумного міста, в якому будуть реалізовані інтелектуальні мобільні рішення та сервіси компанії. Цей орієнтований на людину та екологічно чистий анклав буде використовувати Hyundai Urban Air Mobility (UAM), робототехніку та автономні електромобілі для розв'язання міських проблем, як затори, та забруднення повітря. До 2028 року Hyundai Motor планує запустити повністю електричну UAM-модель, оптимізовану для роботи в міських умовах, що також передбачає повсякденне використання повітряних таксі до 2030 року.

Оперативно компанія відреагувала і на ринкові виклики, спричинені пандемією COVID-19. Так Hyundai Motor’s розширила свій канал дистанційних продажів "Click to Buy" у США, Європі, Індії та інших регіонах, що сприяло безконтактним продажам. Також за допомогою сервісу "Hyundai Showroom Live" відбувалися онлайн презентації нових моделей автомобілів, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6 Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.