HYUNDAI HD 78 характеризується високою продуктивністю при мінімальних витратах. Автомобіль простий в експлуатації, має дуже високий ступінь маневреності та витривалості. Установлені в автомобілях сучасні системи кондиціонування, ABS і  гідравлічні пристрої забезпечують комфорт водію.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

HYUNDAI HD 78 сконструйований спеціально для транспортування вантажів на тривалі відстані. Конструктивна надійність і стійкість до інтенсивної експлуатації створені для HYNDAI HD 78 репутація вигідного та зручного автомобіля.

Базова потужність двигуна на автомобілі HD78 Евро-5 становить 140 к.с. – при натисканні кнопки збільшення потужності вона підвищується до 170 к.с. при крутному моменті 608 н.м.Вантажівки Hyundai серії HD розроблені з урахуванням останніх вимог безпеки. Це слугує основою для стабільної роботи за будь-яких дорожніх умов. Система курсової стійкості VDC) установлюється опційно для вантажівок з двигуном Євро-5.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 7

Система подвійної очистки палива забезпечує додатковий захист форсунок двигуна від низькоякісного палива. Якщо Ви шукаєте надійну вантажівку, що відповідає всім Вашим очікуванням, обирайте Hyundai серії HD. Якість та надійність Hyundai означають неперевершену економічність роботи зі зменшенням амортизації капіталу. Вантажівка серії HD забезпечує ще більшу надійність, ефективність та операційну гнучкість. Та, відповідно, максимум переваг для власників: задоволення від водіння та збільшений прибуток.

 

 

Бажаєте дізнатися більше про HD78  чи розрахувати вигідний кредит — зателефонуйте:

Заступник директора з продажу
Олег Тарасенко
(050) 721-57-17
o.tarasenko@hyundai.pl.ua

Менеджер з кредитування та страхування
Вікторія Хоролець
099-340-06-02
v.horolets@hyundai.pl.ua

 

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13