Hyundai Sonata 2024 отримав новий дизайн: тепер в авто переважають прямі лінії та гострі кути, повністю змінено передню та задню частини кузова, з’явилась нова оптика. 

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

Cедан Hyundai Sonata 2024  отримав повність змінену передню частину: горизонтальна смужка з підсвічуванням, основні фари наче «приховано» в широкій решітці радіатора, та й загалом – тепер тут значно більше гострих кутів та прямих ліній. Задня частина також помітно змінилась.
Передня панель побудована з двох великих 12,3-дюймових дисплеїв, що поєднані між собою та встановлені з невеличким вигином. Також змінилось розташування джойстика керування «автоматом»: він тепер прихований за кермом. А це рішення вже дозволило змінити центральну консоль, облаштувавши там великі ніші для речей, та інше.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 7
Крім того, додано нове кермо з кнопками керування різноманітними функціями. Змінився блок керування «кліматом» та й дефлектори подачі повітря нові – вони мають видовжену форму, що підкреслено горизонтальною декоративною планкою.
До речі: колісна база новинки становить 2,84 метра, ширина кузова сягає 1,86 метра; висота дорівнює 1,445 метра.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 8

Hyundai Sonata предсталена у трьох комплектаціях: 

  • Hyundai Sonata Comfort: шість подушок/шторок безпеки, двозонний «клімат», підігрів передніх сидінь, камера заднього огляду, мультимедійна система з 12,3-дюймовим дисплеєм, панель приладів з 4,2-дюймовим монітором, легкосплавні 16-дюймові диски тощо.
  • Hyundai Sonata у комплектації Style, де додано наступне: амортизатори підвищеного комфорту, електропривод сидіння водія, підігрів керма, бездротова зарядка, комбіноване оздоблення сидінь (екошкіра + тканина), легкосплавні 17-дюймові колісні диски тощо.
  • Hyundai Sonata у комплектації Premium, що може додатково запропонувати: системи контролю рядності, асистент запобігання зіткненню, адаптивний «круїз», пам’ять положень налаштувань сидінь та дзеркал, цифрова 12,3-дюймова панель приладів, звукоізолююче лобове скло тощо.
  • Hyundai Sonata у комплектації Top з додатковим переліком обладнання: відео моніторинг «сліпих зон» дзеркал, система кругового огляду, режим екстракомфорту для крісла пасажира, акустика BOSE, легкосплавні 18-дюймові колісні диски тощо.

Детальніше про Hyundai Sonata 2024 дізнавайтесь у менеджера Кібальник Майя  0508750045