Обслуговування

Станція технічного обслуговування автомобілів HYUNDAI компанії "Автоберег" оснащена сучасними діагностичними приладами, всім необхідним інструментом і обладнанням провідних європейських виробників: BOSCH, HUNTER, AMI, FINI, MAD, що дозволяє здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.

У нас великий склад оригінальних запасних частин - Вам не доведеться чекати.

Сертифікований сервіс компанії "Автоберег", офіційного дилера HYUNDAI в Україні, повною мірою підтримує п'яти-  семирічні гарантійні зобов'язання Hyundai Motor Company - будьте спокійні і впевнені в якості Вашого автомобіля і в надійності бренду.

Обслуговування та ремонт Ваших автомобілів виконують досвідчені майстри, які пройшли спеціальне навчання в тренінговому центрі HYUNDAI.

Наш ключовий принцип - клієнтоорієнтованість. Ні одне побажання, зауваження або вимога відвідувача не залишиться без уваги фахівців.

Компанія «Автоберег» зробила все можливе, щоб перебування і обслуговування в дилерському центрі було комфортним і продуктивним.

 "Мій секрет успіху полягає в умінні зрозуміти точку зору іншої людини і дивитися на речі і з його і зі своєю точок зору."

- Генрі Форд

Спектр послуг:

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

Київ, вул. Бальзака, 7
044 591 4 591 

Ласкаво просимо до нас на автосервіс. Ми чекаємо на Вас!