Сервіс

Більшість організацій, що займаються технічним обслуговуванням автомобілів підтвердять, що здебільшого поломки, з якими стикаються власники автомобілів, можна уникнути, дотримуючись рекомендацій виробника по регулярному обслуговуванню і ремонту автомобіля. Належний догляд за автомобілем дозволить покращити його ходові характеристики, знизити витрату палива і підвищити безпеку.

Наш сервісний центр відноситься до авторизованих офіційних представників компанії Hyundai в Тернопільській області. Всі роботи з обслуговування, ремонту, поточної профілактики автомобілів даної марки проводяться відповідно до приписів і специфікацій корейського виробника.

Незалежно від того, в якому автосалоні придбаний ваш автомобіль, на гарантії він чи ні – наш автосервіс завжди виконає повний спектр послуг з ремонту та обслуговування вашого автомобіля. Наш персонал – це висококваліфіковані фахівці, які точно знають, що роблять. Професіоналізм майстрів підтверджено сертифікатами «Хюндай Мотор Україна». Всі співробітники проходять навчання – семінари та тренінги по матеріалам і роботам, завдяки чому якість виконуваних ними робіт незмінно перебуває на найвищому рівні.

Ми постійно та регулярно отримуємо поставки оригінальних запчастин та аксесуарів безпосередньо з заводів Hyundai Motors Company на власний склад. Тому ми гарантуємо якість ремонтних послуг і виключаємо ризик повторної поломки, причиною якої може бути встановлення неякісної деталі.

Довіривши свій автомобіль нашим професіоналам, ви можете з комфортом розташуватись у Кімнаті клієнта, де працює безкоштовний Wi-Fi, пригоститись філіжанкою кави і поспостерігати за ремонтом власного автомобіля через вікно з обзором на ремонтний майданчик, також тут є обладнаний дитячий куточок.

Тільки у нас найоптимальніші ціни на роботи, автозапчастини, аксесуари тощо. Запис на технічний огляд та ремонтні роботи за номером телефону: 067-208-79-97.