Хоча сегмент позашляховиків зараз займає значне місце на автомобільному ринку в Європі, проте так не було два десятиліття тому, коли вперше з'явився Hyundai TUCSON. З моменту свого запуску у 2004 році, автомобіль став світовим бестселером. Тепер вже четверте покоління TUCSON,  продовжує доводити свою популярність серед європейських клієнтів.

Згідно з даними JATO Dynamics, глобальної аналітичної автомобільної агенції, TUCSON став найпопулярнішим автомобілем у сегменті компактних SUV. У 2022 році – було зареєстровано 150 803 автомобіля. Незважаючи на те, що продажі європейського автомобільного рику у 2022 році знизилися у порівнянні з 2021 роком, продажі TUCSON зросли на 1 %. Також TUCSON посів восьме місце серед усіх автомобілів, проданих у регіоні.

“Після ще одного року успішних продажів у Європі, TUCSON закріпив своє лідерство у надконкурентному сегменті компактних SUV”, – зазначив Майкл Коул, президент і генеральний директор Hyundai Motor Europe. “У поєднанні з привабливим дизайном і орієнтованими на клієнта технічними функціями успіхи TUCSON демонструють наше прагнення надавати клієнтам високоякісні продукти, які відповідають, або навіть перевищують очікування наших клієнтів”.

TUCSON святкує потужний 2022 рік по всій Європі

У 2022 році TUCSON був популярною моделлю, особливо в країнах де Hyundai зайняв велику частку ринку. В Іспанії TUCSON посів перше місце серед всіх сегментів на ринку із сукупними продажами – 21 985 одиниць автомобілів. Hyundai Motor Spain завершила рік на третій позиції за обсягом продажів, досягнувши для себе рекордної частки у 7,32 %.

У Великобританії у 2022 році доля Hyundai склала 5%. З 80 419 проданих автомобілів у 2022 році на TUCSON припало 27 000, або 35% від загального обсягу продажів. TUCSON став найпопулярнішим серед компактних SUV, і сьомий найбільш продаваний автомобіль у країні в цілому.

У Франції TUCSON також став найпопулярнішою моделлю Hyundai у 2022 році з майже 18 000 реєстрацій.

Також це найпопулярніша модель в Ірландії де було продано 6432 одиниць.

В Україні у 2022 році TUCSON отримав визнання, як серед журналістів, так і автовласників, здобувши премію “Авто Року”.  Минулого року TUCSON вже традиційно увійшов до числа одного з найбільш популярних кросоверів з часткою ринку у С-SUV сегменті 5,7%.

Нагадуємо, що зараз автоцентрі ПАРИТЕТ діє спеціальна пропозиція – TUCSON 2022 року випуску можна придбати з вигодою – 70 000 грн. Також доступні інструменти Hyundai Finance, що дозволять отримати вигідний кредит на купівлю нового авто.

Ми раді підібрати Вам авто під Ваші потреби та бажання. Проконсультуватись про наявні автомобілі або дізнатись про поставки можна за телефоном: 098 686 8567


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567