На заводі, розташованому в місті Ношовіцах (Чехія), була запущена виробнича лінія моделей Kona Electric.

Перша партія електричних кросоверів, зроблених на даному виробничому об'єкті, була відправлена ​​споживачам в Європу.

На новому заводі компанія Hyundai налагодила повноцінний виробничий цикл. Тут виготовляється найпотужніша модифікація автомобіля: з електричним двигуном на 204 к.с. (150 кВт) і акумулятором 64 кВт ∙ год.

Щоб отримати можливість збирати автомобіль, виробнику довелося зробити виробничу лінію довше на 15 м. Алгоритм складання було розширено на один пункт - установка акумулятора. Щоб зробити процес виготовлення більш оперативним, батареї для електрокара поставляються з інших європейських країн. Для зберігання акумуляторів на заводі є окремий склад.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

Крім того, було прийнято рішення відкрити новий малярський цех. Тут фахівці проводять забарвлення авто.

Завод здатний випускати 35 тисяч авто щороку. На сьогоднішній день добова продуктивність об'єкта - 150 примірників Kona Electric.

Виробник вирішив відкрити лінію виробництва для даної моделі на чеському заводі через підвищений попит на екологічний транспорт. Старт продажів Kona Electric був оголошений в 2018 році, і за два роки популярність електрокара перевищила всі очікування. Наявних виробничих потужностей (завод в південнокорейському місті Ульсан) не вистачило.

У планах Hyundai - забезпечити європейських автолюбителів 80 тисячами електрокарів, включаючи моделі NEXO, Kona Electric, IONIQ Electric. Такі показники зроблять компанію найбільшим постачальником електрокарів на євроринок.