Автомобілі Hyundai можна купити онлайн із вигодою до 243 900 гривень


Компанія "Хюндай Мотор Україна" оголошує про можливість придбання автомобілів марки Hyundai із вигодою до 243 900 гривень в режимі онлайн.  Скористатися цією пропозицією можна до 30 квітня 2020 року. 

Тільки до 30 квітня 2020 року на весь модельний ряд Hyundai діють спеціальні знижені ціни. В період дії цієї спецпропозиції покупці можуть придбати моделі Hyundai з вигодою до 243 900 гривень.

Щоб отримати консультацію стосовно обраної моделі автомобіля в дилерській мережі "Хюндай Мотор Україна" без відвідування автосалону, достатньо перейти на онлайн форму зворотного зв’язку.

Після чого, консультант автосалону зв’яжеться з покупцем зручним для нього способом: телефонним дзвінком, відеозвя’зком, електронною поштою чи будь-яким месенджером.

При замовленні та оплаті автомобіля онлайн за спеціальною зниженою ціною, покупцю надається додаткова послуга - доставка за вказаною клієнтом адресою.

Подробиці про замовлення і придбання автомобілів Hyundai онлайн ви можете дізнатися у офіційних дилерів "Хюндай Мотор Україна" - https://hyundai.com.ua/dealers.

Компанія "Хюндай Мотор Україна"постійно стежить за рекомендаціями органів державної та місцевої влади щодо заходів, що перешкоджають поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зі свого боку, компанія вживає усі можливі дії, щоб зробити процес придбання нових автомобілів Hyundai максимально безпечним і комфортним для клієнтів.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.