Живи яскравим життям.

Нова KONA пробуджує яскраві емоції. Сучасний та виразний дизайн моделі загострює почуття та спонукає познайомитися ближче із можливостями цього автомобіля. Сідай, запускай двигун і відчуй, як готова до динамічної їзди KONA неначе оживає. Від передньої до задньої частини, KONA зазнала значних оновлень, аби відповідати потребам клієнтів, які ведуть активний спосіб життя.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 8

Твій стиль, твої правила.

Нова KONA має впевнений, сучасний стиль, який завжди буде доречним незалежно від маршруту твоєї подорожі: як в місті, так і на бездоріжжі, в новій KONA ти завжди почуватимешся так, неначе вдома.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 9

Розроблена, щоб вирізнятися.

Мужні лінії нової KONA привертають увагу з будь-якого ракурсу. Потужний та сбалансований дизайн, що підкреслюється кожним вигином, також включає захисні накладки над колісними арками. Нижня захисна обшивка кузову, котра простягається вздовж та поперек корпусу моделі, забезпечує практичний захист від каміння та іншого дорожнього сміття.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 10

Обирай оздоблення, що відповідає твоєму стилю.

Достатньо одного погляду, аби зрозуміти, що дизайн нової KONA випереджає час. Футуристичний? Безумовно, але в ньому немає нічого радикального, адже інноваційність дизайнерських рішень моделі зроблені напрочуд вчасно. Складна геометрія з безліччю цікавих високотехнологічних деталей, як, наприклад, технологія LED освітлення та напрочуд привабливі легкосплавні диски – все це неодмінно зачаровує та радує око.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 11

Новітньо оформлена передня частина справляє враження спортивного та мужнього вигляду.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 12