Rear Occupant Alert - система, яка визначає, чи є на задньому сидінні пасажири, вихованці або інші об'єкти. Першою в світі таку технологію розробила і впровадила в автомобілебудування компанія Hyundai Motor. Це досягнення не пройшло повз увагу: на конкурсі AUTOBEST завдяки даній технології модель Hyundai Santa Fe 4-го покоління отримала престижну нагороду SAFETYBEST-2018. Претенденти оцінювалися 31 журналістами з багатьох європейських країн, включно з Україною. Журі гідно оцінило всі переваги інноваційної системи.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6
 
Rear Occupant Alert - перша в світі система, призначена для визначення об'єктів на задніх сидіннях. Якщо водій забуває випустити з авто пасажира або домашнього вихованця, система сповіщає його допомогою світлової та звукової сигналізації. Крім того, інформація відправляється на мобільний телефон. Подібне нововведення було відзначено як інноваційне. Воно дозволяє уникати ситуацій, коли водій забуває дитини або тварина на задньому сидінні. Такі випадки часом закінчуються летально, особливо в спекотні дні.
 
Засновник конкурсу AUTOBEST Ден Варді заявив: «Ця система має вкрай простий принцип роботи. Проте вона є справжньою знахідкою для забудькуватих батьків, які іноді випадково залишають своїх дітей в автомобілі. Rear Occupant Alert дає можливість уникнути ситуацій з трагічним результатом. Завдання AUTOBEST - знаходити важливі і в той же час прості рішення, які роблять користування автомобілем більш безпечним. Система, розроблена компанією Hyundai, відповідає цим критеріям».
  
Нагороди AUTOBEST-2018 будуть офіційно вручені в лютому 2019 року.
 
Журі AUTOBEST - не перші експерти, які наголосили на важливості нової системи безпеки. Раніше Rear Occupant Alert була високо оцінена представниками комітету EuroNCAP, який спеціалізується на безпеці автомобілів. Оновлений Santa Fe отримав від комітету найвищу оцінку - п'ять зірок. В цей же бал була оцінена модель Hyundai NEXO.

Автомобіль Hyundai можна придбати в автоцентрі «Паритет».

Всі переваги до Ваших послуг:
- зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
- вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
- зручне територіальне розташування - карта;
- працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
- комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
- можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
- 14 років гарантованої якості надання послуг.
* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!