В "Хюндай Мотор Україна" назвали найкращого технічного спеціаліста року


14-15 серпня 2019 року відбувся фінальний етап Національної Олімпіади Професійної майстерності технічних фахівців (механіків) дилерської мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна", в якому взяли участь 8 найкращих співробітників офіційних дилерських центрів Hyundai. Переможцем Олімпіади став фахівець дилерського центру "Завод ім. Фрунзе" (м. Харків) Олег Таран. Він представить Україну на 13-й Міжнародній Олімпіаді Професійної майстерності технічних спеціалістів Hyundai в Південній Кореї у 2019 році.

У першому етапі Олімпіади, який відбувся 2 серпня в форматі онлайн-тестування, взяли участь 30 фахівців дилерських центрів Hyundai. В результаті тестування до фінального етапу Олімпіади вийшли вісім найдосвідченіших технічних спеціалістів.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

У фіналі, який проходив 14-15 серпня на базі тренінг-центру Hyundai в Києві, претенденти на перемогу виконували контрольні завдання на автомобілях і компонентах, демонструючи свої професійні знання й вміння. Їх навички оцінювали незалежні експерти.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 7  

Переможцем Олімпіади, набравши максимальну кількість балів, став фахівець дилерського центру "Завод ім. Фрунзе" (м. Харків) Олег Таран. Він представить Україну на 13-й Міжнародній Олімпіаді Професійної майстерності технічних фахівців Hyundai в Південній Кореї у 2019 році. Примітно, що минулорічним переможцем українського етапу Олімпіади теж став харків'янин  - представник дилерського центру "Автотрейдінг Харків" Олексій Хлопко.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 8

Друге місце вже другий рік поспіль займає Сергій Качуринський, технічний фахівець дилерського центру "Хюндай Мотор Поділля" (м. Хмельницький). А третім призером Олімпіади став співробітник дилерського центру "Паритет" (м. Київ) Олексій Леонов.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 9

"Участь в Олімпіадах професійної майстерності для фахівців дилерських центрів Hyundai - це чудова нагода перевірити свої знання і вміння, перейняти нові навички у колег і поділитися з ними своїми напрацюваннями. Ми раді, що наші технічні спеціалісти в черговий раз показали високий рівень професіоналізму, а переможцю Олімпіади, Олегу Тарану, бажаємо гідно представити Україну на міжнародних змаганнях в Південній Кореї", - сказав Сергій Топорков, директор з сервісу "Хюндай Мотор Україна".

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.