7 моделей, які випускаються компаніями Hyundai Motor, Kia Motors і Genesis Motors (входять в конгломерат Hyundai Motor Group), удостоїлися найвищих нагород в рейтингу надійності Initial Quality Study (IQS) американського аналітичного агентства J.D.Power. Це дозволило Hyundai Motor Group стати найбільш титулованою групою серед всіх автовиробників-учасників рейтингу. Перші місця в своїх сегментах зайняли моделі Hyundai Tucson ("Кращий компактний позашляховик") і Hyundai Veloster ("Кращий компактний спортивний автомобіль").

Кілька років поспіль автомобілі Hyundai Motor Group незмінно визнаються одними з найякісніших за підсумками щорічного дослідження Initial Quality Study, яке здійснює аналітичне агентство J.D.Power. У 2018 році кращою в своєму сегменті стала модель Hyundai Tucson, а у 2019 році - Santa Fe.

Алгоритм, за яким створюється цей рейтинг якості, передбачає опитування власників нових автомобілів після закінчення 90 днів їх експлуатації і підрахунок однакових дефектів на 100 автомобілів. Чим менше кількість подібних дефектів - тим краще показник моделі в рейтингу. У дослідженні, яке проводилося з лютого по травень 2020 року, взяло участь понад 87 тисяч респондентів-мешканців США.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

У категорії "Кращий компактний позашляховик" першість дісталася моделі Hyundai Tucson. Він обійшов таких конкурентів, як Kia Sportage і Chevrolet Equinox, що посіли друге і третє місця відповідно.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 7

Вищий щабель рейтингу в категорії "Кращий компактний спортивний автомобіль" Hyundai Veloster розділив з моделлю Mini Cooper.

Ще дві моделі Hyundai, Accent і Elantra, зайняли другі місця рейтингу в своїх категоріях - "Автомобіль малого класу" і "Автомобіль компактного класу", відповідно. А кросовер Santa Fe став третім в категорії "Середньорозмірний позашляховик".