Компанія Hyundai Motor рухається вперед навіть в епоху COVID-19, запускаючи власний телеканал. Channel Hyundai – інтерактивний додаток для Smart TV, що включає мультимедійний контент із цифровим інтерфейсом. В компанії наголошують, що така цифрова трансформація націлена на те, аби користувачі відчули бренд Hyundai по-новому.

Телеканал Channel Hyundai пропонує різноманітний онлайн-контент та послуги, що надаватимуть прямий доступ до інформації бренду Hyundai, не виходячи з дому.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

«Channel Hyundai – це наше відповідь на зростаючу потребу розширення цифрового досвіду в умовах глобальної  пандемії. Ми сподіваємось, що перегляд нашого телеканалу на великому екрані дасть нашим клієнтам та їхнім родинам можливість зблизитися та разом протистояти відчуттю ізольованості у непростий час», – зазначає Вонхонг Чо, виконавчий віце-президент та головний директор із маркетингу компанії Hyundai Motor.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 7

Для початку компанія представила в програмі три категорії: прямі трансляції (LIVE), телебачення (TV) та моделі автомобілів (MODELS). В планах на майбутнє – збільшувати кількість контенту.

Категорія «LIVE» пропонуватиме випуски продуктів та презентацій у відповідності до бачення та філософії компанії. Так, наприклад, 15-го вересня на телеканалі транслюватиметься світова прем'єра абсолютно нового Hyundai Tucson 2021, що вперше відбудеться на великому екрані за допомогою додатку із відео високої роздільної якості.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 8

У категорії «TV» будуть представлені відео, що охоплюють широкий спектр тем сучасного способу життя. Тут можна буде побачити цікаві репортажі про різноманітні партнерські проекти та заходи Hyundai: від вражаючих мистецьких колаборацій до захоплюючих новин мотоспорту. Також в планах розробка та випуск унікального контенту виключно для Channel Hyundai.

Категорія «MODELS» призначена для тих, хто хоче дізнатись більше саме про автомобілі Hyundai. Додаток Channel Hyundai міститиме не лише відео-огляди, але й матиме інтерактивний виставковий зал, що дозволить клієнтам отримати безпосередній віртуальний досвід знайомства із ключовими функціями моделей Hyundai.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 9

Згодом додаток буде наповнюватися новим змістом та послугами, які надаватимуть клієнтам широкий спектр фірмового контенту з легким доступом через Smart TV. Наразі передачі доступні англійською мовою із субтитрами, в роботі також виробництво матеріалів іншими мовами.

Додаток Channel Hyundai доступний власникам телевізорів LG та Samsung, котрі було випущено у 2017 році та пізніше. Вищезгадані телевізори мають підтримувати технологію Smart TV, або ж webOS 3.5 чи новіші версії (для телевізорів LG). У майбутньому Hyundai планує розширити доступність додатку для більшої кількості телевізорів, що підтримують Smart TV.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 10

Додаток можна завантажити, знайшовши його за ключовими словами «Hyundai» або «Channel Hyundai» на LG Content Store чи Samsung TV App Store. Контент також можна дивитись на веб-сайті Channel Hyundai за адресою http://channel.hyundai.com.