Перший етап Чемпіонату світу з ралі WRC 2017 у Монте-Карло: Hyundai Motorsport у трійці лідерів

19-22 січня 2017 року в Монте-Карло відбувся перший етап нового сезону Чемпіонату світу з ралі WRC, у якому приймає участь команда Hyundai Motorsport. Досвідчені пілоти команди, Хайден Педдон, Тьеррі Невілль та Дані Сордо, вийшли на старт сезону на новому автомобілі – Hyundai i20 Coupe WRC. За результатами змагань, Hyundai Motorsport зайняв третє місце у загальнокомандному рейтингу Кубку Конструкторів WRC, а Дані Сордо увійшов до п’ятірці лідерів гонки в особовому заліку.

Гонка в Монте-Карло стала для команди Hyundai Motorsport справжнім випробуванням на міцність. У перший день змагань екіпаж Тьері Невілля святкував перемогу, випередивши найближчого конкурента, чотириразового чемпіона світу Себастьєна Ожьє, на 7.8 секунди та показавши результат 15:01.1 секунди. Ще один екіпаж на чолі з Дані Сордо зайняв восьме місце, показавши результат +26.6 секунд.

У другий день змагань екіпаж Невілля поступився лідерством у гонці Себастьєну Ожьє по причині несправності автомобіля (пошкодження підвіски). Зате екіпаж Дані Сордо поліпшив свої позиції, перемістившись за підсумками другого дня змагань з восьмого на п’яте місце.

Hyundai купити в Черкасах. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Черкасах - фото 6

У вирішальний, третій день гонки, його учасникам належало пройти випробування на легендарному фінальному етапі Power Stage протяжністю 5.16 км. Погіршення погодних умов змусило гонщиків продемонструвати усю свою майстерність, щоб досягти успіху. Обидва екіпажі Hyundai Motorsport зробили свій внесок в успіх команди, яка за підсумками першого етапу Чемпіонату світу зайняла третє місце загальнокомандному рейтингу Кубку Конструкторів WRC, а Дані Сордо увійшов до п’ятірці лідерів гонки в особовому заліку.

«Перемога на одній з швидкісних ділянок надала нам впевненості і на фінішу ми змогли обійти одного з конкурентів, що дозволило мені зайняти четверте місце в особовому заліку. Між нашим екіпажем та екіпажем опонента була невелика різниця у часі, а складні погодні умови на фінальній ділянці внесли додаткову інтригу. Але, на щастя, ми зуміли зробити усе залежне, щоб втримати перевагу та домогтися позитивного результату», – коментує хід гонки пілот команди Hyundai Motorsport Дані Сордо.

Директор команди Мішель Нандан відмітив, що хоч екіпажі і не домоглися бажаного результату у Монте-Карло, вони набули досвіду, випробували новий автомобіль Hyundai i20 Coupe WRC та заклали фундамент для майбутніх перемог в Чемпіонаті.

«Мені хотілось би висловити подяку всій команді за відмінну працю. Hyundai i20 Coupe WRC показав себе як автомобіль з відмінною керованістю та чудовими динамічними характеристиками. Впевнений, що він допоможе нам здобути багато перемог на етапах Чемпіонату світу з ралі WRC у 2017 році», - говорить Тьері Невілль.

Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться з 9 по 12 лютого у Швеції.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.