Особливості Hyundai KONA Electric

Перший електричний компактний позашляховик

Знайомтеся - новий, зухвалий Hyundai KONA Electric, безкомпромісний новачок з міццю і габаритами позашляховика, що гармонійно поєднуються з вражаючою технологічністю електромобіля.

Особлива індивідуальність

Унікальний стиль виділяє KONA Electric з натовпу. Обтічна форма решітки радіатору та подвійні світлодіодні фари головного світла створюють неповторне враження єдиного в своєму роді електричного автомобіля. Обирайте з 7 кольорів кузову та комбінуйте їх з трьома варіантами забарвлень даху, щоб зробити Ваш персональний стиль електрокросоверу. Вражаючий зовні, просторий всередині - це новий вид позашляховика, це KONA Electric.

Простір комфорту

Нова KONA Electriс спроектована так, щоб вмістити все, з чого складається Ваше життя - місця для пасажирів і речей вистачить із запасом. Але що робить його справді особливим - увага до деталей, втілена у винятковому комфорті і рівні ергономіки нового порядку.

Подвійні фари головного світла

LED задні ліхтарі

17-дюймові легкосплавні колісні диски

Вражаючий потенціал

Справжнє задоволення від водіння

Хто сказав, що водіння електромобіля - це не про драйв? Блискавичний старт завдяки крутному моменту 395 Н∙м, доступному з самого початку руху, і електричний позашляховик розганяється від 0 до 100 км/год всього за 7.6 секунди. Вибір з двох батарей дарує повну свободу переміщення - від 312 км (версія з батареєю 39,2 кВт∙год) до 450 км (версія з батареєю 64 кВт∙год) на одному заряді.

** - до 80% заряду батареї при використанні станції заряду постійним струмом потужністю 100 кВт.

Інтелектуальні технології

Інтелектуальна система гальмування використовує бортовий датчик для автоматичного контролю рівня рекуперації. Крім того, він також визначає, коли KONA Electric піднімається або спускається з підйому та відповідно пристосовує алгоритм рекуперації.

Дотик до технологій

Управління на кінчиках пальців - перемикання режимів руху кнопками, зручно розташованими на центральній консолі, там же де і електронне паркувальне гальмо.

БЕЗПЕКА

Hyundai SmartSense
Передовий комплекс систем захисту пасажирів та допомоги водію забезпечує KONA Electric лідерство у сегменті у питанні активної безпеки.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Система попередження зіткнень (FCA) з функцією виявлення пішоходів

  Система використовує фронтальну камеру і радіолокаційний датчик для відстеження руху перед автомобілем. Під час виникнення ризику зіткнення вона попередить водія, а потім автоматично сповільнить або зупинить автомобіль.

  Autonomous Emergency Braking (AEB) image
 • Система попередження про об'єкти в "сліпій зоні" (BSCW) з функцією допомоги водієві (LCA)

  Система візуально попереджає про наявність транспортних засобів в "сліпій зоні", в разі виникнення потенційної небезпеки.

  Adaptive Smart Cruise Control (ASCC) image
 • Система попередження зіткнень при русі заднім ходом (RCCW)

  Знижує ризик зіткнення при русі назад, попереджаючи водія про наближення в поперечному напрямку транспорті.

  Rear Cross Traffic Alert (RCTA) image
 • Система утримання в смузі руху (LKA)

  У разі ненавмисного виїзду зі своєї смуги руху система попередить водія, і може допомогти, скеровуючи автомобіль назад у смугу руху.

  Blind Spot Detection (BSD) image

Деякі з вказаних на цій сторінці функцій не доступні на українському ринку.

 
 • FCA
 • BSCW
 • RCCW
 • LKA
 • END

Асистент перемикання фар дальнього світла (HBA)

Більше безпеки та менше стресу. Система HBA уночі визначає світло від їдучого попереду автомобіля та автоматично перемикає дальнє світло на ближнє для забезпечення комфорту та безпеки.

Система стеження за втомою водія (DAW)

Для забезпечення максимального захисту, система DAA стежить за увагою водія та за допомогою звукового сигналу та сповіщення на панелі приладів пропонує зробити паузу у їзді та відпочити.

Система попередження про обмеження швидкості руху (ISLW)

Система ISLW, використовуючи дані з фронтальної камери та навігаційної системи, що відстежують дорожні знаки, вчасно попередить водія про дозволений швидкісний режим на обраному маршруті.

Система освітлення поворотів (LBA-S)

Допомагає водію під час їзди у темряві, підсвічуючи повороти за рахунок додаткових ламп ближнього світла.

ПЕРЕВАГИ

Просторий та практичний

Kona Electric ідеально пасує тим, хто веде активне, сповнене пригод життя. Вона має просторий салон, щоб створити комфортні умови для пасажирів, та місткий багажник (332 літра), у якому можна перевозити усі необхідні речі. І неважливо, куди саме пролягатиме Ваш шлях – у абсолютно новій KONA Electric Ви зможете насолодитися усіма перевагами сучасних комунікаційних систем та інноваційних технологій, що роблять життя легшим. А преміальна акустична система Krell створить неповторну атмосферу завдяки високоякісному звучанню.

 • Проекційний дисплей (HUD)

  Завдяки винятковій яскравості для оптимальної видимості, проекційний дисплей допомагає Вам залишатися в безпеці, демонструючи важливу інформацію, наприклад, швидкість, команди навігації та попередження на лобове скло. Екран можна сховати в приладовій панелі, коли він не потрібен, одним натисканням кнопки, розташованої біля керма.

 • 7" екран мультимедійної системи

  На широкому 7"-му екрані з високою роздільною здатністю відмінно відображається відеосигнал з задньої камери і забезпечується інтеграція зі смартфонами через Apple CarPlay та Android Auto.

 • 8" екран мультимедійної системи

  Опціональна навігаційна система, усі можливості мультимедіа та зв'язку – цим Ви можете скористатися завдяки високоякісному та чіткому 8-дюймовому екрану, встановленому у KONA Electric.


Преміальна акустична система Krell

Високоякісна акустична система Krell дарує справжню насолоду звучання музики завдяки використанню 8 динаміків та 8-канального підсилювача.

7" панель приладів

Абсолютно нова електронна панель приладів відображає поточний режим руху, виводячи дані про запаси і витрати енергії. Одного погляду достатньо - і Ви в курсі ефективності водіння.

Порт бездротової зарядки

Розміщений на центральній консолі порт бездротової зарядки (стандарт Qi) дозволяє заряджати смартфон без використання кабелів.

Попередні налаштування кліматичної системи

Із зручними попередніми налаштуваннями кліматичної системи Ви можете встановити свій час ввімкнення обігріву чи охолодження салону.

Підігрів та вентиляція сидінь

Кожна поїздка у KONA Electric буде комфортною із зручними функціями підігріву та вентиляції крісел.